Ödeme, Kargo

Ödemelerinizi kredi kartı ve ya banka havalesi ile yapabilirsiniz.Ödeme işleminiz banka tarafından onaylandıktan sonra siparişiniz hakkında belirtmiş olduğunuz özelliklere göre imalata alınır. İmalat ve kargoya teslim süreci 8-15 iş günüdür. Tahmini teslimat süresi iş günü üzerinden hesaplanır, belirtilen süreye haftasonu ve resmi tatiller dahil değildir. Bu süreler arasında vermiş olduğunuz siparişleriniz, ilk iş günü içerisinde işleme alınır.

İade Koşulları

İSME ÖZEL ve TAHRİP EDİLMİŞ ÜRÜLER İADE EDİLEMEZ.

Satın aldığınız ürün/ürünler isme özel ürün değil ise tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile iade faturası düzenleme imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesinin aslıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.

Satın alınan üründe ve ambalajında herhangi bir tahrip, yırtılma, açılma, bozulma, kırılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ürünün paketinin kargo görevlisinin yanında kontrol edilmesi ve“Hasar Tespit Tutanağı” hazırlanarak ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde taşıma masrafı müşteri tarafından ödenecektir.

İadesi yapılacak olan ürünlerin ulaşım masrafı müşterimize aittir.